preslava kolik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sanatçı linet nasıl 35 kilo verdiŞarkıcı Linet kısa sürede 35 kilo vererek son derece güzel bir görünüme kavuştu.Zayıflamayı aklına takan sanatçı nasıl oldu da 90 kilodan 55 kiloya kadar inmeyi başardı ?Merak ediyorsanız işte sanatçının zayıflama formülü

sanatçı linet nasıl 35 kilo verdiŞarkıcı Linet kısa sürede 35 kilo vererek son derece güzel bir görünüme kavuştu.Zayıflamayı aklına takan sanatçı nasıl oldu da 90 kilodan 55 kiloya kadar inmeyi başardı ?Merak ediyorsanız işte sanatçının zayıflama formülü  Empty sanatçı linet nasıl 35 kilo verdiŞarkıcı Linet kısa sürede 35 kilo vererek son derece güzel bir görünüme kavuştu.Zayıflamayı aklına takan sanatçı nasıl oldu da 90 kilodan 55 kiloya kadar inmeyi başardı ?Merak ediyorsanız işte sanatçının zayıflama formülü

Mesaj  Admin Çarş. Ara. 01, 2010 2:30 am

Şarkıcı Linet kısa sürede 35 kilo vererek son derece güzel bir görünüme kavuştu.Zayıflamayı aklına takan sanatçı nasıl oldu da 90 kilodan 55 kiloya kadar inmeyi başardı ?Merak ediyorsanız işte sanatçının zayıflama formülü ve zayıf kalmasının püf noktaları.İşte böyle verilir 35 kilo !

LİNET 35 KİLO VERDİ

İşler çığırından çıkınca, başka çare kalmamıştı.

İsim: Linet
Yaşadığı Yer: İstanbul
Boy: 1,65
Meslek: Şarkıcı

ÖNCESİ: 90
SONRASI: 55

Oluşumu:
Çocukluğumdan beri toplu biriydim. Hatta 13-14 yaşlarında annemle rejim yapar, beş kilo veriyorsam 10 kilo geri alırdım. Sabah okula gitmek zorunda olduğum için çok uzun yıllar kahvaltı alışkanlığım olmadı. Bu düzensiz beslenme alışkanlığım aşırı kilo almama neden olmuştu.

Kırılma Noktası:
Tam olarak 90 kiloya çıkmıştım. Boyum 1,65’ti ve kemiklerimin ince olmasına rağmen bu kiloya ulaşmıştım. Artık medyatik biriydim ve sesimle olduğu kadar görselliğimle de insanlara hitap etmek istiyordum. Bu durumu hali yoluna koymak için yurtdışında beslenme uzmanı ve psikoloğa aynı anda başvurdum.

Değişiklikler:
Artık hedefimi belirlemiştim. İlk bir ay detoks için yalnızca günde birer bardak taze greyfurt, elma suyu ve çorba içiyordum. Vitamin ve tokluk verici takviyeler yapıyordum. Öğünlerimi olabildiğince küçültüp, yemekleri karıştırmadan yiyordum. Pilav varsa kocaman bir tabak yiyeceğime üçte biri kadarını yiyorum artık ya da et yemeği varsa sadece et yemeği yiyorum. Beslenme alışkanlığım yavaş yavaş düzene oturdu. Örneğin sabah kahvaltılarımı bir dilim kepekli ekmeğin üzerine ince bir kat krem peynir ve zeytin ezmesi sürüp, küçük bir salatalık, cherry domates ve şekersiz çay ile tamamlıyorum. Belimdeki rahatsızlıktan dolayı yoğun spor yapamasam da yürüyüşlerimi hiç aksatmadım.

Ödül:
Yaklaşık 35 kilo kadar kaybettim. Hatta bir ara 52 kiloya kadar düştüm. Bu yoğun kilo kaybının ardından aldığım her kilo beni son derece rahatsız ediyor ve sanki 90 kilo olduğum o günlere geri döneceğim konusunda endişelendiriyordu. Fakat doktorumun da tavsiyesiyle kendime ödüller vermeye başladım. Örneğin; ice coffee’yi çok sevdiğim için haftada bir bu tatlı kaçamağı yapıyorum. Yediklerime dikkat etmediğimde kolaylıkla kilo alacağımı biliyor olmak, her zaman tetikte olmamı sağlıyor.

Admin
Admin

http://preslavakolik.benimforum.org

- Similar topics