preslava kolik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2010 makyaj modası

2010 makyaj modası Empty 2010 makyaj modası

Mesaj  Admin Salı Kas. 30, 2010 3:35 am

Uzmanlar 2010 yılının makyaj modası ve tercih edilen makyaj trendlerini anlattı.
Uzmanlar makyak ve kozmetik tercihler hakkındaki tüyoları bu sene bizi daha modern, şık ve bakımlı gösterecek nitelikte !ürk kadınlarının yaptığı makyaj hataları ve doğru makyaj konusunda birbirinden farklı ve çarpıcı açıklamalarda bulunan uzmanlar, bu sezon göz makyajında metalik renklerden mat renklere kadar tüm renklerin bir arada kullanılacağını vurguladı.

2010’a girerken yılbaşı makyajı konusunda da konuklara tüyolar verdi.

Sabah uyandığınızda ilk güzellik adımınız nedir?

Sadece bir duş almak. Yüzümü yıkamak ve dişlerimi fırçalamak. Herkesin yaptığı şeyler yani. Gerçekten farklı bir şey yaptığımı düşünmüyorum.

Geceleri yaptığınız rutin bir şeyler var mı?

Makyajımı çıkarmak. Gerçekten çok yorgunsam makyajımı silmeyebilirim.

Hiç tuhaf ritüelleriniz var mı?

Salatalıkla birlikte buz. soğuk su, buz ve salatalık dilimleri hazırlayıp başınızı ve bütün yüzünüzü içine koyun. Nefes almaya ihtiyacınız olduğunda başınızı çıkarın ve sonra tekrar sokun. Bunu yaklaşık 10 dakika boyunca yapın. Bu yorgunken ve çok ihtiyacınız olduğunda işe yarar bir şey.

Her gün nasıl bir makyaj uyguluyorsunuz?

Sadece maskara, allık, pudra ve gözümün etrafına biraz kahverengi duman efekti verecek kadar far.

Ve gece için daha çekici bir şey?

Siyah eyeliner seviyorum, sıvı olanını. Biraz güçlü bir şey.

Makyaj konusunda sizce bu sezon neler in, neler out?

Bilmiyorum. Görüyorsunuz her gün her şey değişiyor. Ben bir gün siyah oje sezonu, ertesi gün başka bir şey sezonu yapmı yorum. Açıkçası yarın ne yapacağımı bilmiyorum…

Peki makyajınızı geliştiriyor musunuz?

Evet, ufak oynamalar yapıyorum, sadece aynı şey üzerinde takılı kalmıyorum.

Asla kullanmayacağınız güzellik ürünü nedir?
Genelde dudak kalemi kullanmam. Ama bir çekimdeysem açıkçası kullanıyorum. Gerçi daha önce hiç kullanmadım diyebileceğim bir şey yok, her şeyi denedim.

Admin
Admin

http://preslavakolik.benimforum.org